KALORİFER PETEKLERİNİN ALT TARAFI NEDEN ISINMAZ?

KALORİFER PETEKLERİNİN ALT TARAFI NEDEN ISINMAZ?

KALORİFER PETEKLERİNİN ALT TARAFI NEDEN ISINMAZ?

Yazar: semiha

Tarih: 04-10-2013 11:56

Kategori: Hizmetlerimiz

Okunma: 3.284

kalorifer peteğinin ısınmaması, bazı petekler yanmıyor, kalorifer peteginin alt tarafı ısınmıyor, kalorifer petek içi temizleme ilacı, kalorifer petekleri ısınmıyor, kalorifer peteklerimiz yanmıyor, kalorifer peteklerinde kireç, kalorifer peteklerinin sularının temizlenmesi, kalorifer peteği neden ısıtmaz, kalorifer peteği temizlik, kalorifer peteğini sökmeden temizleme, kalorifer temizleme, kolarifer tesisatı radyatör temizliği, kombi petek temizleme, petek bakımı.

Kalorifer peteklerinin alt tarafının ısınmama proplemlerinden biride petek tesisatının temizliğidir. Bunun için evinize gelen ekiplerimiz kalorifer peteklerinin temizliği için petek temizleme makinası ve kimyasal ilaç ile zahmetsizce temizliği yapılmaktadır.

Kalorifer peteklerinin yarıdan sonrasının ısınmama sebeplerini yukarıdaki resimde görebilirsiniz. Biz bu radyatör petekleri kanallarını tıkayan kireçlenme ve taşlaşma problemlerini profesyonel ürün makine ve ustalarımız ile çözebiliyoruz. Problem eğer kirlilikten dolayı ise bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz. Radyatör temizlik fiyatlarında kampanya başlattık.

Temizlik işini nasıl yapıyoruz.

Kimyasal ilaç kullanarak petekler içerisinde kireç yağ paslanmaları öncelikle çözüyoruz. Daha sonra bu pislikleri makina sayesinde temizleyip dışarı atıyoruz. Temiz su ve makina yardımı ile basınçlı su verip petekleri duruluyoruz. Peteklerin havasını aldıktan sonra dairenizi size teslim ediyoruz.

 

Kalorifer peteklerinizin ısınmamasının nedenlerinden biride; petek içinde zamanla biriken pislik, pas, tortu, hışırtı gibi etkenlerin petek kanallarını ve boruları tıkamasından kaynaklanmaktadır. İstanbul Tesisat olarak İstanbul`un her noktasına petek temizleme servisimiz bulunmaktadır. Peteklerinizi temizlemediğiniz durumlarda peteğiniz düzgün ısınmaz ( alt ısınıyor üst ısınmıyor veya üst ısınıyor alt ısınmıyor ). Kalorifer peteklerini petek temizleme makinasıyla temizlemekteyizdir. Ekibimiz petek temizleme makinasının içine koydukları kimyasal ilaç ile petek içinde oluşan pislik yumaklarını temizler; buda petek kanallarını ve boruların tıkanmasını önlemektedir. Peteklerinizin temizliğini yapmadığınız takdirde kışın soğuk günlerinde kombi ayarınızı ne kadar yükseltseniz yükseltin petekleriniz ısınmaz. buda paranızın boşa gitmesine neden olmaktadır. Kışın soğuk aylarına maruz kalmamak ve fazla cebinizi yakmamak için İstanbul Tesisat Petek temizleme servisimizi arayarak petek temizliğinizi yaptırabilirsiniz.

 
Image verification